Home
   
untitled
Home Oferta Zespół Kompetencje Portfolio Zamów wycenę Newsleter
Untitled Document

 

Przedstawiamy wybrane realizacje spośród naszego portfolio. Za każdym razem powstaje rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Jeśli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami prosimy o kontakt. Z przyjemnością pokażemy działające rozwiązania podczas spotkania.

[przykładowe ekrany]

Windykator - System do kompleksowej obsługi kancelarii windykacyjnej

Zawiera takie moduły jak:

 • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
 • Zarządzanie Relacjami z Klientami (CRM),
 • Moduł finansowo księgowy.

Pozwala na integrację z witryną internetową i zapewnia klientom dostęp do e-konta.

Wybrane opcje:

 • przypomnienia,
 • komunikacja pomiędzy pracownikami,
 • przypomnienia o przedawnieniach,
 • historia operacji,
 • dłużnicy wraz z kontaktami,
 • wierzyciele wraz z kontaktami,
 • pisma wchodzące i wychodzące,
 • rozliczanie spłat,
 • korespondencja (także seryjna),
 • rejestrowanie umów,
 • prowizje indykatorów,
 • prowizje pełnomocników,
 • prowizje przełożonych,
 • wystawianie faktur,
 • monitorowanie faktur,
 • wyszukiwanie,
 • archiwizowanie dokumentów,
 • prowadzenie spraw,
 • ustalenia z wierzycielami,
 • ustalenia z dłużnikami,
 • obsługa kilku podmiotów (kancelarii),
 • raporty,
 • eksport danych.

 

Program zarządzania obiegiem dokumentów w firmie pozwala na archiwizacje dokumentów wchodzących i wychodzących z firmy. Wyszukiwanie i Raporty znacznie ułatwiają i przyśpieszają prace nie tylko sekretariatu. Każdy dokument może być przypisany do konkretnego pracownika. Obsługa korespondencji seryjnej.

 

Platforma fastSMS jest rozwiązaniem umożliwiającym świadczenie usługi w zakresie wysyłania SMSów do jednej osoby lub grupy osób. Charakteryzuje się łatwą obsługą i przyjaznym wyglądem dla użytkownika. Usługa skierowana jest przede wszystkim do małych firm. Umożliwia jednoczesne wysyłanie dużych pakietów wiadomości SMS (do 5000). Celem usługi jest ułatwienie komunikacji z klientami lub pracownikami poprzez prosty i funkcjonalny system masowego rozsyłania wiadomości SMS.

Platforma fastSMS umożliwia wysyłkę SMSów do wszystkich trzech operatorów GSM w Polsce. Dodatkową jej zaletą jest możliwość wysłania SMSów z dowolnym polem nadawcy,. wówczas na telefonie odbiorcy SMSa pokaże się informacja, że SMS został wysłany np. przez Państwa firmę.

 

 

GADU-WAP-GADU Pierwszy interface komunikatora Gadu Gadu na telefony komórkowe wyposażone w przeglądarkę WAP! Serwis ten zajął pierwsze miejsce w kategorii serwisów WAP w prestiżowym konkursie InetAwards. Wielokrotnie opisywany na łamach polskiej prasy.

Krzyżówki
System interaktywnych krzyżówek wykonany w technologii JAVA na telefony komórkowe. Doskonały sposób na promocję marki. System umożliwia tworzenie dowolnej ilości krzyżówek. Rozwiązanie może funkcjonować jako gift lub usługa płatna (smsPremium).

Bliżej Szkół
Projekt pozwalający na informowanie rodziców o wynikach swoich dzieci w szkole za pośrednictwem SMSów. Po wprowadzeniu danych do programu, następuje łączenie z centralnym serwerem, a następnie rodzice dostają SMSa z informacją, że oczekuje na nich informacja ze szkoły. Aby ją otrzymać muszą odesłać SMSa PREMIUM zwrotnego i w ten sposób finansują otrzymywanie kolejnych np. 60 SMSów ze szkoły z wynikami w nauce. Program dodatkowo umożliwia drukowanie informacji z ocenami, o zebraniach i robienie statystyk. Dodatkowo Dyrekcja Szkoły może wysłać komunikat do wszystkich rodziców w szkole. Program wielostanowiskowy oparty o bazę danych MS SQL.
  Archiwum
Program pozwalający zapanować nad archiwum w dokumentacji. Każdy dokument przechowywany w archiwum (zazwyczaj w zespole szaf archiwalnych) jest opatrzony kodem kreskowym. Użytkownik pobierający dokument zobowiązany jest przy pobraniu dokumentu zidentyfikować się (np. za pomocą kodu kreskowego) a następnie zidentyfikować pobrane dokumenty. Przy oddawaniu dokumentównalezy postapić podobnie. Baza danych pozwala wówczas szybko ustalić gdzie jest poszukiwany dokument (czy w zespole szaf archiwalnych czy u jakiegoś pracownika).

W przypadku kiedy pracownik odda dokument bez identyfikacji do szaf archiwalnych przy następnym pobraniu będzie uruchomiona specjalna procedura naprawcza i w ten sposób można identyfikować nieprawidłowości w pracy pracowników.

Statystyki i raporty pozwalają na ocenianie pracowitości oraz przybywania dokumentów.

  WAPNEWS
Proponowana usługa umożliwia dostęp zarówno do czytania, jak i pisania artykułów na grupy dyskusyjne USENET poprzez przeglądarkę WAP telefonu komórkowego. Proponowany przez nas serwis WAP udostępnia polską część Usenetu - grupy z hierarchi pl.
"Usenet to najpowszechniejsze forum publicznych dyskusji w Internecie.
Codziennie internauci z całego świata publikują na jego grupach dyskusyjnych (ang. Usenet newsgroups) około 1,2 miliona wiadomości."

"Na tysiącach grup Usenetu można znaleźć dyskusje praktycznie na każdy temat. Tematyka każdej grupy jest ściśle określona. Aby ją poznać, wystarczy rozszyfrować nazwę listy, składającą się ze skrótów. Zawężają one temat od ogółu do szczegółu. "

Każda wiadomość wysyłana z proponowanego przez nas systemu zawiera sygnaturę składającą się z 3 linii (zgodnie z net-etyką).
Pierwsza z nich stanowi informacje przez jaki serwis została wysłana wiadomość oraz po adresie wysyłającego pozwala na lokalizacje źródła wiadomości. Dwie następne linie wybierane są z bazy danych systemu i stanowić mogą reklamę.

Przykładowa sygnatura:

---
Wiadomosc wyslana za pomoca serwisu WapNEWS / 213.158.194.201 host.pl
*** Reklama 2 ***
*** Reklama 1 ***

Oczywiście wszystkie parametry są do zmiany.

Jako, że Usenet jest osiągalny przez standardowe czytniki grup dyskusyjnych, przez strony WWW oraz poprzez nasze opracowanie WAP, powoduje to stały napływ nowych dyskusji (praktycznie na każdy temat).
Wszystkie wiadomości replikowane są poprzez serwery na całym świecie, co daje praktycznie nieograniczone rozpropagowanie się zawartej w sygnaturze reklamy, która to przy przeszukiwaniu grup dyskusyjnych przy natrafieniu na daną wiadomość pojawi się np. w wyszukiwarce GOOGLE.

 

SMSMAIL

Serwis SMSmail.pl jest pierwszym i obecnie jedynym serwisem w Polsce typu "Plug&Play", umożliwiający konfigurację powiadomień SMS dla dowolnego konta pocztowego typu POP3. Wystarczy posiadać zarejestrowany adres e-mail oraz telefon komórkowy aby otrzymywać powiadomienia SMS o przychodzącej poczcie. Warto zauważyć, że serwis współpracuje z bezpłatnymi bramkami operatorów, także korzystanie z niego jest bezpłatne. Istnieje możliwość korzystania z komercyjnych bramek SMS. Obecnie trwają rozmowy dotyczące sprzedaży serwisu, jeżeli chcą Panstwo dołączyć do oferentów prosimy o kontakt.

Przedstawiamy oczywiście tylko część naszych dokonań.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością zaprezentujemy więcej.